אטלנטיס - כל האטרקציות באילת. אטלנטיס לרכישה

5 אטרקציות בכרטיס אחד-מתנה מפתיעה בהזמנה ישירה!!!

קטגוריה: ספורט ימי,הפלגות ושיט באילת,חבילות ומבצעים,
החוויה המושלמת והמשתלמת באילת!!! התחייבות למחיר הטוב ביותר! אטרקציות בלעדיות בישראל-ריחוף תת-ימי+גלשן סקי (כל אחד יכול)
מחיר: 200 ₪
מחיר מבצע: 120 ₪
פרטים נוספים

אין דבר מרגיע יותר מחופשה שלווה וארוכה בה לא עושים דבר. אבל איך שהוא תמיד מצליחים להתגנב ללב, תחושת עמומה של שעמום ועקצוץ טורדני בקצה האצבעות המסמנים לכם ללכת ולחפש ריגושים אמיתיים. אז מצאנו עבורכם את השילוב המושלם בין הרפתקה מרגשת לקרירות מימית מענגת. הדקו חגורות והכינו את עצמכם לחוויה בלתי נשכחת שכוללת אקסטרים ימי ומלהיב !

,קרייזי שארק"/אבוב שכיבה+גלשן סקי,ריחוף תת-ימי,

צפייה בדולפינים ונהיגה בסירת מרוץ.

בסירה עד 10 מקומות

מערכת סאונד משודרגת

שתייה קרה למשתתפים

משך האטרקציה כשעה.
מן התקשורת-כתבה ב-ynet

אילת VIP: ים סוף בסטייל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4522468,00.html


ג'יפים וטרקטורונים בהרי אילת

כן, יש את הבריכה, והים האדום והארוחות הבלתי פוסקות שמוגשות בחדר האוכל, אבל מי שמחפש לשבור שגרה באילת, ובסטייל, שיפנה לאורן, המכונה כאן בעיר אורן אטלנטיס.

 

החברה הוותיקה של מר אטלנטיס מציעה עשרות פעילויות יבשות או רטובות במחירים שונים. כדי שלא לשבור את מוטיב ה-VIP של ביקורנו, הלכנו על טיול ג'יפים פרטי בהרי אילת, משולב ברכיבת טרקטרונים על הדיונות המדבריות שמקיפות את העיר.

האיסוף מתבצע מהמלון עם הלנדרובר המדברית של מר אטלנטיס, שבתוך דקות יורדת מהכביש ומטפסת על גבהות, חוצה שלוליות ענק ומדלגת בקלילות מעל סלעים אימתניים. חצי שעה אל תוך המדבר ואנחנו מוצאים עצמנו בנקודת תצפית מקסימה על אילת, עקבה ואפילו ערב הסעודית, שמבצבצת משמאל. החול והסלעים מסביב בגווני אדום עמוקים וכל שנשאר הוא לרדת מרכב המדבר, לחבוש קסדות ולהמשיך לטפס על הדיונות המדבריות עם טרקטורוני שטח שכבר מחכים.

 

החוויה מדהימה. השקט של המדבר, ומנגד- העיר הסואנת, שהמרחק בינינו לבינה שם אותה על מיוט, זורקים אותך למקום אחר. הכי רחוק מההמולה התיירותית של אילת. הרכיבה הפרועה על הטרקטורונים בדיונות האדומות- זה כבר תענוג מסוג אחר לגמרי שחייבים להתנסות בו לפחות פעם אחת, גם אם לא באילת.