אטלנטיס - כל האטרקציות באילת. אטלנטיס לרכישה

טיולים לקבוצות באילת


חברת אטלנטיס מתמחה בטיולים לקבוצות באילת. אנו בחברת אטלנטיס דואגים לכל טיול קבוצתי מהתחלה ועד הסוף, אנו דואגים למדריכים הכי טובים, לאווירה מיוחדת במינה, להרבה מאוד מצב רוח טוב ואנרגיות חיוביות, דואגים להסעות, לארוחות ולכל מה שכרוך בטיול, מעבר לכך אנו עושים את כל הנדרש על מנת להתאים את הטיול לאופי הקבוצה. ניסיון של שנים רבות ואין ספור טיולים הם אבן הפינה לטיולים קבוצתיים מוצלחים באילת. לא רק טיול עם חוויות מדהימות אלא טעם נפלא שילווה אתכם עד הטיול הקבוצתי הבא באטלנטיס לקבוצות באילת"

חבילות ודילים מיוחדים בספורט ימי לקבוצות

באטלנטיס מגוון טיולים מיוחדים באילת. בניהם מסלולים קלים ומסלולים למיטיבי לכת

טיולי גמלים


רכיבה על חמורים

טיולים מדבריים

טיול לילי במדבר

אירוח בדואי,אורחן בדואי

טיולי ג'יפים

טיולים רגליים

סנפלינג בנחל תמר

ועוד מגוון טיולים ומסלולים

והכל בטלפון אחד


מן התקשורת-כתבה ב-ynet

אילת VIP: ים סוף בסטייל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4522468,00.html


ג'יפים וטרקטורונים בהרי אילת

כן, יש את הבריכה, והים האדום והארוחות הבלתי פוסקות שמוגשות בחדר האוכל, אבל מי שמחפש לשבור שגרה באילת, ובסטייל, שיפנה לאורן, המכונה כאן בעיר אורן אטלנטיס.

 

החברה הוותיקה של מר אטלנטיס מציעה עשרות פעילויות יבשות או רטובות במחירים שונים. כדי שלא לשבור את מוטיב ה-VIP של ביקורנו, הלכנו על טיול ג'יפים פרטי בהרי אילת, משולב ברכיבת טרקטרונים על הדיונות המדבריות שמקיפות את העיר.

האיסוף מתבצע מהמלון עם הלנדרובר המדברית של מר אטלנטיס, שבתוך דקות יורדת מהכביש ומטפסת על גבהות, חוצה שלוליות ענק ומדלגת בקלילות מעל סלעים אימתניים. חצי שעה אל תוך המדבר ואנחנו מוצאים עצמנו בנקודת תצפית מקסימה על אילת, עקבה ואפילו ערב הסעודית, שמבצבצת משמאל. החול והסלעים מסביב בגווני אדום עמוקים וכל שנשאר הוא לרדת מרכב המדבר, לחבוש קסדות ולהמשיך לטפס על הדיונות המדבריות עם טרקטורוני שטח שכבר מחכים.

 

החוויה מדהימה. השקט של המדבר, ומנגד- העיר הסואנת, שהמרחק בינינו לבינה שם אותה על מיוט, זורקים אותך למקום אחר. הכי רחוק מההמולה התיירותית של אילת. הרכיבה הפרועה על הטרקטורונים בדיונות האדומות- זה כבר תענוג מסוג אחר לגמרי שחייבים להתנסות בו לפחות פעם אחת, גם אם לא באילת.