אטלנטיס - כל האטרקציות באילת. אטלנטיס לרכישה

יאכטה פרטית v.i.p

קטגוריה: אטרקציות VIP,
הפלגה פרטית ביאכטה מפוארת כולל ארוחת b.b.q
מחיר: 5,500 ₪
מחיר מבצע: 4,800 ₪
פרטים נוספיםאיסוף האורחים מהמלון ברכב v.i.p

הפלגות פרטיות באילת ברמה הגבוהה ביותר!!!

מחפשים הפלגה פרטית באילת? מחפשים שייט פרטי באילת? הגעתם למקום הנכון. באטלנטיס אטרקציות באילת תוכלו למצוא מבחר יאכטות לשייט והפלגה פרטית באילת. הפלגות פרטיות באילת הים האדום, שייט פרטי באילת הים האדום, השכרת יאכטות באילת. הפלגה לקבוצות באילת, הפלגה באילת, הפלגה פרטית באילת, הפלגה פרטית, הפלגות פרטיות. רוצים להשכיר יאכטה? אין שום בעיה! מה שתרצו בכל זמן שתרצו ולכל אירוע שתרצו לנו יש מגוון יאכטות לשייט פרטי והפלגה פרטית באילת.

הזמינו עכשיו באתר!


מן התקשורת-כתבה ב-ynet

אילת VIP: ים סוף בסטייל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4522468,00.html


ג'יפים וטרקטורונים בהרי אילת

כן, יש את הבריכה, והים האדום והארוחות הבלתי פוסקות שמוגשות בחדר האוכל, אבל מי שמחפש לשבור שגרה באילת, ובסטייל, שיפנה לאורן, המכונה כאן בעיר אורן אטלנטיס.

 

החברה הוותיקה של מר אטלנטיס מציעה עשרות פעילויות יבשות או רטובות במחירים שונים. כדי שלא לשבור את מוטיב ה-VIP של ביקורנו, הלכנו על טיול ג'יפים פרטי בהרי אילת, משולב ברכיבת טרקטרונים על הדיונות המדבריות שמקיפות את העיר.

האיסוף מתבצע מהמלון עם הלנדרובר המדברית של מר אטלנטיס, שבתוך דקות יורדת מהכביש ומטפסת על גבהות, חוצה שלוליות ענק ומדלגת בקלילות מעל סלעים אימתניים. חצי שעה אל תוך המדבר ואנחנו מוצאים עצמנו בנקודת תצפית מקסימה על אילת, עקבה ואפילו ערב הסעודית, שמבצבצת משמאל. החול והסלעים מסביב בגווני אדום עמוקים וכל שנשאר הוא לרדת מרכב המדבר, לחבוש קסדות ולהמשיך לטפס על הדיונות המדבריות עם טרקטורוני שטח שכבר מחכים.

 

החוויה מדהימה. השקט של המדבר, ומנגד- העיר הסואנת, שהמרחק בינינו לבינה שם אותה על מיוט, זורקים אותך למקום אחר. הכי רחוק מההמולה התיירותית של אילת. הרכיבה הפרועה על הטרקטורונים בדיונות האדומות- זה כבר תענוג מסוג אחר לגמרי שחייבים להתנסות בו לפחות פעם אחת, גם אם לא באילת.