אטלנטיס - כל האטרקציות באילת. אטלנטיס לרכישה

צלילת הכרות

קטגוריה: צלילה,
צלילת היכרות עם מדריך צמוד.
מחיר: 220 ₪
מחיר מבצע: 200 ₪
פרטים נוספים
באטלנטיס אטרקציות באילת לא חייבים לעשות קורס צלילה כדי לחוות את הים האדום. צלילת ההכרות כשמה כן היא. זו הזדמנות לכל אחד ואחת מגיל 8 ועד 80 לטעום טעמה של צלילה ראשונה ולהישאר עם טעם של עוד ועוד.. הפעילות כוללת תדרוך קצר וצלילה במשך 25 דקות עם מדריך אישי צמוד לעומק מקסימלי של 6 מטר בציוד צלילה מלא. מהלך הצלילה הוא בין האלמוגים המגוונים והדגים הצבעוניים של שמורת אילת. פעילות זו הנה חוויה בלתי נשכחת. בגמר הצלילה ניתנת תעודה חתומה על ידי המדריך, אך ניתן לתאם גם צלילות של עד 45 דקות.

מן התקשורת-כתבה ב-ynet

אילת VIP: ים סוף בסטייל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4522468,00.html


ג'יפים וטרקטורונים בהרי אילת

כן, יש את הבריכה, והים האדום והארוחות הבלתי פוסקות שמוגשות בחדר האוכל, אבל מי שמחפש לשבור שגרה באילת, ובסטייל, שיפנה לאורן, המכונה כאן בעיר אורן אטלנטיס.

 

החברה הוותיקה של מר אטלנטיס מציעה עשרות פעילויות יבשות או רטובות במחירים שונים. כדי שלא לשבור את מוטיב ה-VIP של ביקורנו, הלכנו על טיול ג'יפים פרטי בהרי אילת, משולב ברכיבת טרקטרונים על הדיונות המדבריות שמקיפות את העיר.

האיסוף מתבצע מהמלון עם הלנדרובר המדברית של מר אטלנטיס, שבתוך דקות יורדת מהכביש ומטפסת על גבהות, חוצה שלוליות ענק ומדלגת בקלילות מעל סלעים אימתניים. חצי שעה אל תוך המדבר ואנחנו מוצאים עצמנו בנקודת תצפית מקסימה על אילת, עקבה ואפילו ערב הסעודית, שמבצבצת משמאל. החול והסלעים מסביב בגווני אדום עמוקים וכל שנשאר הוא לרדת מרכב המדבר, לחבוש קסדות ולהמשיך לטפס על הדיונות המדבריות עם טרקטורוני שטח שכבר מחכים.

 

החוויה מדהימה. השקט של המדבר, ומנגד- העיר הסואנת, שהמרחק בינינו לבינה שם אותה על מיוט, זורקים אותך למקום אחר. הכי רחוק מההמולה התיירותית של אילת. הרכיבה הפרועה על הטרקטורונים בדיונות האדומות- זה כבר תענוג מסוג אחר לגמרי שחייבים להתנסות בו לפחות פעם אחת, גם אם לא באילת.