אטלנטיס - כל האטרקציות באילת. אטלנטיס לרכישה

V.I.P אטרקציות באילת


V.I.P אטרקציות באילת

אטלנטיס אטרקציות אילת מפנקת את כל ה וי,אי.פי שמגיעים אלינו בחבילות, אטרקציות מיוחדות ומתנות מענגות. כל מה חלמתם לקבל באילת - קיבלתם! רק באטלנטיס אטרקציות אילת תקבלו פינוק ברמה אחרת ותהנו ממגוון פעילויות ואטרקציות שרק וי,אי.פי יכולים לקבל באילת. חברת אטלנטיס מארחת וי,אי.פי במשך כל השנה לרבות הקיץ החם של אילת. בכל זמן שתרצו תתקבלו בברכה ובחום רב ותזכו ליחס וי,אי.פי ללא הפסקה במשך כל זמן שהותכם באילת

 

V.I.P

מן התקשורת-כתבה ב-ynet

אילת VIP: ים סוף בסטייל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4522468,00.html


ג'יפים וטרקטורונים בהרי אילת

כן, יש את הבריכה, והים האדום והארוחות הבלתי פוסקות שמוגשות בחדר האוכל, אבל מי שמחפש לשבור שגרה באילת, ובסטייל, שיפנה לאורן, המכונה כאן בעיר אורן אטלנטיס.

 

החברה הוותיקה של מר אטלנטיס מציעה עשרות פעילויות יבשות או רטובות במחירים שונים. כדי שלא לשבור את מוטיב ה-VIP של ביקורנו, הלכנו על טיול ג'יפים פרטי בהרי אילת, משולב ברכיבת טרקטרונים על הדיונות המדבריות שמקיפות את העיר.

האיסוף מתבצע מהמלון עם הלנדרובר המדברית של מר אטלנטיס, שבתוך דקות יורדת מהכביש ומטפסת על גבהות, חוצה שלוליות ענק ומדלגת בקלילות מעל סלעים אימתניים. חצי שעה אל תוך המדבר ואנחנו מוצאים עצמנו בנקודת תצפית מקסימה על אילת, עקבה ואפילו ערב הסעודית, שמבצבצת משמאל. החול והסלעים מסביב בגווני אדום עמוקים וכל שנשאר הוא לרדת מרכב המדבר, לחבוש קסדות ולהמשיך לטפס על הדיונות המדבריות עם טרקטורוני שטח שכבר מחכים.

 

החוויה מדהימה. השקט של המדבר, ומנגד- העיר הסואנת, שהמרחק בינינו לבינה שם אותה על מיוט, זורקים אותך למקום אחר. הכי רחוק מההמולה התיירותית של אילת. הרכיבה הפרועה על הטרקטורונים בדיונות האדומות- זה כבר תענוג מסוג אחר לגמרי שחייבים להתנסות בו לפחות פעם אחת, גם אם לא באילת.