ימי כייף לארגונים וקבוצות
אטרקציות באילת

ימי כיף לארגונים / ימי כיף לקבוצות באילת

ימי כיף לחברות ולארגונים

מחפשים אטרקציות לקבוצות באילת? חברת אטלנטיס מזמינה אתכם להשתחרר מהמתח וחיי היום יום השגרתיים! אנו נגשים עבורכם יום מפנק ומרגיע. לאטלנטיס יש מגוון של הצעות לימי כיף מיוחדים, מקוריים ומוצלחים אשר מבטיחים את הנאת הקבוצה בכל יום ובכל רגע שתבחרו. התקשרו לאטלנטיס וקבלו הצעת מחיר המותאמת לכל תקציב אשר תגדירו לנו מראש לכל מטרה. אנו שמחים להעניק ימי כיף או ימי גיבוש לחברות, ארגוניים ופרטיים כאחד. ימי כיף זו חוויה מיוחדת במינה שמשאירה טעם טוב למשך ימים רבים…עד לפעם הבאה

ימי כיף לקבוצות באילת עם ג’יפים וטרקטורונים בהרי אילת

כן, יש את הבריכה, והים האדום והארוחות הבלתי פוסקות שמוגשות בחדר האוכל, אבל מי שמחפש לשבור שגרה עם אטרקציות לקבוצות באילת, ובסטייל, שיפנה לאורן, המכונה כאן בעיר אורן אטלנטיס.

 

החברה הוותיקה של מר אטלנטיס מציעה עשרות פעילויות יבשות או רטובות במחירים שונים. כדי שלא לשבור את מוטיב ה-VIP של ביקורנו, הלכנו על טיול ג’יפים פרטי בהרי אילת, משולב ברכיבת טרקטרונים על הדיונות המדבריות שמקיפות את העיר.

 

האיסוף מתבצע מהמלון עם הלנדרובר המדברית של מר אטלנטיס, שבתוך דקות יורדת מהכביש ומטפסת על גבהות, חוצה שלוליות ענק ומדלגת בקלילות מעל סלעים אימתניים. חצי שעה אל תוך המדבר ואנחנו מוצאים עצמנו בנקודת תצפית מקסימה על אילת, עקבה ואפילו ערב הסעודית, שמבצבצת משמאל. החול והסלעים מסביב בגווני אדום עמוקים וכל שנשאר הוא לרדת מרכב המדבר, לחבוש קסדות ולהמשיך לטפס על הדיונות המדבריות עם טרקטורוני שטח שכבר מחכים.

 

החוויה מדהימה. השקט של המדבר, ומנגד- העיר הסואנת, שהמרחק בינינו לבינה שם אותה על מיוט, זורקים אותך למקום אחר. הכי רחוק מההמולה התיירותית של אילת. הרכיבה הפרועה על הטרקטורונים בדיונות האדומות- זה כבר תענוג מסוג אחר לגמרי שחייבים להתנסות בו לפחות פעם אחת, גם אם לא באילת.

תגובות

כתיבת תגובה