מה זה מגה אבוב

מה זה מגה אבוב
ספורט ימי באילת

מה זה מגה אבוב

חבילת ספורט ימי מסעירה – מגה אבוב

חווית שייט מטריפה בסירת מרוץ המשלבת מגוון אטרקציות הפעילות המושלמת לילדים, לצעירים ולמשפחות "אטלנטיס אטרקציות" תסחוף אתכם לעולם המים המדהים עם שייט מטריף ומלא אדרנלין בסירת מירוץ המשלבת מגוון אטרקציות לבחירה, כגון: נהיגה עצמית בסירת מרוץ, מגה אבוב היחידי בישראל, צפייה בדולפינים, סקי מים למתלמדים ולמנוסים, צלילת שנורקל עם אופציה לסקוטר תת ימי. עד 7 משתתפים בסירה ובנוסף אורחי אטלנטיס יכולים להשתמש בכל הפעילויות באופן חופשי ולחלק את זמן הפעילות על פי בחירתכם

מגה אבוב – בלעדי – אין עוד אבוב כזה באילת רק באטלנטיס אטרקציות

הפעילות המושלמת למשפחות, לילדים ולצעירים. "אטלנטיס ספורט ימי" תסחוף אתכם לעולם המים המדהים עם שייט מטריף בסירת מרוץ לריף הדולפינים הקסום והאכלת הדולפינים, נהיגה עצמית מהירה בסירת מרוץ בשילוב" מגה אבוב"{היחיד בישראל}, סקי מים לכל הרמות, וצלילת שנורקל עד 7 מקומות בסירה. אורחי "אטלנטיס ספורט ימי" יכולים להשתמש בכל המתקנים חופשי במשך כל זמן האטרקציה – לחבילה המלאה, לחץ כאן

ג'יפים וטרקטורונים בהרי אילת

כן, יש את הבריכה, והים האדום והארוחות הבלתי פוסקות שמוגשות בחדר האוכל, אבל מי שמחפש לשבור שגרה באילת, ובסטייל, שיפנה לאורן, המכונה כאן בעיר אורן אטלנטיס.

 

החברה הוותיקה של מר אטלנטיס מציעה עשרות פעילויות יבשות או רטובות במחירים שונים. כדי שלא לשבור את מוטיב ה-VIP של ביקורנו, הלכנו על טיול ג'יפים פרטי בהרי אילת, משולב ברכיבת טרקטרונים על הדיונות המדבריות שמקיפות את העיר.

האיסוף מתבצע מהמלון עם הלנדרובר המדברית של מר אטלנטיס, שבתוך דקות יורדת מהכביש ומטפסת על גבהות, חוצה שלוליות ענק ומדלגת בקלילות מעל סלעים אימתניים. חצי שעה אל תוך המדבר ואנחנו מוצאים עצמנו בנקודת תצפית מקסימה על אילת, עקבה ואפילו ערב הסעודית, שמבצבצת משמאל. החול והסלעים מסביב בגווני אדום עמוקים וכל שנשאר הוא לרדת מרכב המדבר, לחבוש קסדות ולהמשיך לטפס על הדיונות המדבריות עם טרקטורוני שטח שכבר מחכים.

 

החוויה מדהימה. השקט של המדבר, ומנגד- העיר הסואנת, שהמרחק בינינו לבינה שם אותה על מיוט, זורקים אותך למקום אחר. הכי רחוק מההמולה התיירותית של אילת. הרכיבה הפרועה על הטרקטורונים בדיונות האדומות- זה כבר תענוג מסוג אחר לגמרי שחייבים להתנסות בו לפחות פעם אחת, גם אם לא באילת.

תגובות

כתיבת תגובה

וואטסאפ חייגו עכשיו
Translate »
נגישות
הזמן עכשיו
לחצו להזמנה ישירות מאיתנו
לחצו להזמנת כרטיסים לאטרקציה - מה זה מגה אבוב ישירות מאיתנו